Haber

AK Parti Milletvekili Adayı Ümmü Gülşen Öztürk: Siyahla beyazın ayrıldığı bir seçim bu

AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayı Ümmü Gülşen Öztürk, Çekmeköy’deki dükkanlarda esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sohbet etti. Çekmeköylü vatandaşlara çiçek ve broşür dağıtan Ümmü Gülşen Öztürk, vatandaşlara da gençlere sahip çıkılması için açıklama yaptı.

AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayı Ümmü Gülşen Öztürk, ” Siyah ve beyazın bu kadar net ayrıldığı bir seçim bu. Artık parti sorunu değil, vatan sorunu. Tüm vatandaşlarımızın ve seçmenlerimizin bunu değerlendirerek sandık başına gitmelerini istiyoruz. Allah’ın izniyle sahadan çok güzel sonuçlar ve dönüşler alıyoruz. İnşallah kazanıp Cumhurbaşkanımızın yeniden seçilmesini sağlayacağız.

AK Parti 22 yıllık bir partidir. Gençlerimiz doğduğunda henüz parti yoktu. CHP iktidardayken yaşadığımız İstanbul’u bilmiyorlar. Bu yüzden onlara geçmişi anlatırken kulağa peri masalı gibi gelir. Bunların hiçbirini AK Parti’de yaşamadılar çok şükür. Bundan sonraki süreç gerçekten çok kıymetli, bu bir vatan sorunu. Gençleri özellikle anne babalarına emanet ediyorum. Lütfen vatandaşlarımızdan bu formda destek rica ediyoruz ki AK Parti’nin yaptıklarını ve geldiğimiz süreci anlatsınlar.” sözlerini kullandı.

akcakenthaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu