Teknoloji

Sony, PlayStation Vitrini Tarihini Açıkladı

Sony, oyunseverlerin uzun süredir beklediği PlayStation Showcase etkinliğiyle ilgili detayları paylaştı. PlayStation tarafından paylaşılan bir blog yazısında, etkinlik 24 Mayıs Çarşamba, 23:00olacağını duyurdu.

Etkinliğin bir saatten uzun süreceğini belirten şirket, büyük şeylerle karşılaşabileceğimizin sinyallerini verdi. PlayStation Vitrininin Resmi YouTube ve Twitch hesaplarından canlı olarak takip edilebilir.aktarıldı.

Geliştirme aşamasındaki PS5 ve PS VR2 oyunları gösterilecek

Etkinlik, dünya çapındaki stüdyolar tarafından geliştirilen yeni bir etkinliktir. PS5 ve PSVR2 oyunları içerecektir. Bununla ilgili olarak şirket PlayStation Studios’tan birkaç yeni oyunun yanı sıra üçüncü taraf ortaklarımız ve bağımsız geliştiricilerimizin sunduğu harika oyunlara göz atın”ifadeler kullanır.

En çok beklenen PlayStation oyunlarından biri Marvel’in Örümcek Adamı 2 Etkinlikte etkinlikle ilgili yeni detayları görmemiz mümkün. Sony, 2023 yılında çıkacağı söylenen Spider-Man 2 hakkında şimdiye kadar birkaç detay paylaştı. Yine Insomniac tarafından da geliştirildi. kurt Biz de onun hakkında daha fazla şey öğrenebiliriz. Bunların dışında çok oyunculu The Last of Us 2 ve çok oyunculu Horizon oyun duyuruları da gelebilir.

Üçüncü parti oyunların ise Tekken 8, Mortal Kombat 12, Death Stranding 2 ve Final Fantasy 7 Rebirth’ü içereceği söyleniyor. Ne olacağını görmek için önümüzdeki haftaya kadar beklememiz gerekecek.

suluova-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu